Image for facebook

Projektant pre železničné stavby

  • Share On
  • Bratislava, SK
  • Freelance
  • Full Time
  • €3000 - €3500 / Month
Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú a stále sa rozrastajúcu inžiniersko-konzultačnú firmu s viac ako 140 zamestnancami, hľadáme kandidátov na pozíciu Projektant pre železničné stavby.
Job Description

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, inžiniersko-konzultačnú firmu s viac ako 140 zamestnancami, hľadáme kandidátov na pozíciu Projektant pre železničné stavby. Spoločnosť ponúka stabilné zázemie silnej spoločnosti, ktorá má zaistenú prácu na naozaj zaujímavých projektoch na niekoľko rokov.

Zodpovednosť budete mať za:

  • Samostatné vytváranie a hodnotenie rôznych fáz projektej dokumentácie pre koľajové stavby
  • Riadenie komplexných projektov v oblasti železničných stavieb
  • Dozor a koncepčné riešenia železničnej infraštruktúry v koordinácii s ostatnými odbormi
  • Konzultácie s investičnými partnermi a relevantnými inštitúciami
  • Autorský dozor nad realizáciou projektu
Requirements

Požiadavky na pracovnú pozíciu:

  • Ovládanie CAD systémov (AutoCAD, Microstation) a znalosť projektovej dokumentácie
  • Autorizácia SKSI / ČKAIT v oblasti dopravných stavieb je výhodou
  • Zorientovanosť v príslušnej legislatíve a normách
  • Skúsenosti s návrhmi železničných stavieb sú plusom
  • Znalosť MS Office (Excel, Word na základnej úrovni)
  • Schopnosť efektívne prezentovať a obhájiť navrhované riešenia
  • Zodpovedný prístup a koordinačné schopnosti pri riešení veľkých projektov
  • Jazykové znalosti sú výhodou
  • Chuť neustále sa učiť a deliť sa o svoje poznatky s tímom
Required Education
  • VŠ vzdelanie v odbore stavebníctvo alebo dopravné stavby
Required Language
Suitable For Graduates

No

Skills
Employee Benefits
  • 5 dní dovolenky naviac
  • 2 dni sick days
  • Možnosť práce z domu po zaškolení
  • Bonusy vyplácané 2x do roka v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Referral bonus za odporúčanie nového kolegu
  • Práca na zaujímavých a stabilných dlhodobých projektoch
  • Pekné kancelárie v jednom z najlepších coworking priestorov v BA
  • Kultúra firmy postavená na dôvere
  • Pravidelné teambuilding akcie
  • Dlhoročná spolupráca ľudí v tíme
  • Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej firmy
  • Možnosti rýchleho profesionálneho rastu na senior pozíciu
  • Firmou podporované profesionálne vzdelávanie sa a certifikácie
  • Úhrada členských príspevkov autorizovaných osôb
  • Príležitosť stáť pri budovaní celej pobočky na SR
  • Moderný prístup k projektom (práca s BIM platformou)
  • Špičkové SW zázemie a potrebné nástroje na prácu
  • Potrebné licencie pre každého pracovníka
  • Možnosť voľby medzi notebookom a desktopom podľa potreby
Contact Person Details
Name:

Juraj Lovas