Image for facebook

Sales Manager | IT és Nyomtatási Megoldások a Globális Vezetőnél

  • Share On
  • Budapest, HU
  • Full Time
  • Ft1 000 000 - Ft1 200 000 / Month
Csatlakozz egy gyorsan növekvő, iparágvezető csapathoz, amely kiemelkedő megoldásokat kínál a nyomtatási és kommunikációs szolgáltatások területén.
Job Description

Csatlakozz egy gyorsan növekvő, iparágvezető csapathoz, amely kiemelkedő megoldásokat kínál a nyomtatási és kommunikációs szolgáltatások területén. Innovatív és stabil nemzetközi ügyfelünk most tapasztalt értékesítési vezetőt keres, aki hatékonyan tudja kezelni a globális ügyfeleket és a nemzetközi vállalatokat. Ha van tapasztalatod nyomtatási, informatikai, szoftveres vagy hardveres megoldások értékesítésében, Téged keresünk!

Munkaköri leírás:

  • Új ügyfelek szerzése és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Piaci trendek és versenytársak elemzése
  • Értékesítési célok elérése és túllépése
  • Szerződések előkészítése és lebonyolítása
  • Termékbemutatók tartása
  • Vevői tárgyalások lebonyolítása és problémamegoldás
  • Értékesítési folyamatok folyamatos fejlesztése és optimalizálása

Fő feladataid:

  • Kapcsolatépítés és ügyfélhálózat bővítése Budapesten és környékén
  • Üzleti lehetőségek azonosítása és kiaknázása
  • Az értékesítési csapat támogatása és mentorálása
  • Személyre szabott megoldások fejlesztése az ügyfelek igényei alapján
  • Értékesítési jelentések és kimutatások készítése
  • Rendszeres visszajelzés a vezetőség számára
  • Keresztértékesítési lehetőségek azonosítása és kihasználása
  • Ügyfélelégedettség folyamatos nyomon követése és javítása
Requirements
  • Legalább 3 év értékesítési tapasztalat, lehetőleg nyomdai, szoftveres vagy hardveres megoldások értékesítésében
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Erős üzleti érzék és stratégiai gondolkodás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás (B2 szint)
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú szemlélet és eredményorientáltság
  • Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fentieknek és szívesen csatlakoznál egy vezető, innovatív csapathoz, várjuk jelentkezésed!
Required Education
Required Language
  • Angličtina na komunikativní úrovni je výhodou
Suitable For Graduates

No

Skills
Employee Benefits
  • Versenyképes alapbér + éves prémium, negyedévente fizetendő
  • 6 hónapos adaptációs időszak magasabb fizetéssel
  • Cafeteria
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Otthoni munkavégzési lehetőség heti 3 napon
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern irodai környezet
  • Családias, támogató légkör egy stabil csapatban
  • Nemzetközi együttműködések
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Erős tárgyalókészség fejlesztése
  • Nyelvi készségek fejlesztése
Contact Person Details
Name:

Juraj Lovas